نتایج جستجو برای عبارت :

بخشیدن رو اسراف نکنید و به راحتی shift+ Delete

photoshop shortcuts”

alt+delete= foreground color
command+delete=background color
command space click =zoom in 
alt space click=zoom out

F=change view mode full screen
tab= hide/show menus
M marque tools
shift M = switch between “ “ 

موقه انتخاب کردن shift رو نگه دارم و بیضی باشه= دایره می کشه

موقه انتخاب کردن alt رو نگه دارم و بیضی باشه= از مرکز رشد میشه
command+D = deselect 

۴ مود انتخاب
new selection 
add to selection = shift+ select کردن
subtract from selection= alt+select کردن
intersect with selection=alt shift + select

اگه خواستی هم دایره بشه هم add to selection = دو تا شیفت= یه بار شیفتو ول کن دوباره
در این مقاله سعی شده است موضوع اسراف در آیینه قرآن کریم مورد بررسی قرار گیرد. در این نوشتار پس از ارائه مفهوم اسراف که در قرآن مطرح گردیده به ریشه های اسراف در قرآن پرداخته شده و در این راستا شواهدی از قرآن کریم آورده شده است. پیامدهای زیان بار اسراف در حوزه های زندگی فردی و اجتماعی و نیز زیان های اخلاقی اسراف گرایی در زمینه های اخلاقی از دیگر موضوعاتی است که در این نوشتار به آن ها پرداخته شده است.

ادامه مطلب
یکی از بزرگترین مشکلاتی کاربرانی که از ویندوز به مک او اس سوییچ می‌کنند عدم وجود کلید Delete است چون این کلید با اینکه در صفجه کلید تعریف شده اما عملکرد backward داره اکثر کاربرهای مک هم تمایلی به استفاده از کیبرد full size ندارند.
یکسری شورتکات‌های کوتاه جهت جایگزینی این دکمه به این ترتیبه:
- حذف متن از جلوی کرسر با نگه داشتن fn و delete ممکنه
- همچنین با دکمه‌های ترکیبی control + d
- همچنین هر کلمه رو می‌تونید با نگه داشتن کلید control + delete یا option + delete انجام بدید
یکی از بزرگترین مشکلاتی کاربرانی که از ویندوز به مک او اس سوییچ می‌کنند عدم وجود کلید Delete است چون این کلید با اینکه در صفجه کلید تعریف شده اما عملکرد backward داره اکثر کاربرهای مک هم تمایلی به استفاده از کیبرد full size ندارند.
یکسری شورتکات‌های کوتاه جهت جایگزینی این دکمه به این ترتیبه:
- حذف متن از جلوی کرسر با نگه داشتن fn و delete ممکنه
- همچنین با دکمه‌های ترکیبی control + d
- همچنین هر کلمه رو می‌تونید با نگه داشتن کلید control + delete یا option + delete انجام بدید
من تا همین چند سال پیش نسبت به آدما خیلی مهربون بودم. حتی اگه دلم می‌شکست و بدی می دیدم سعی می کردم خودم خوب باشم و به بقیه کاری نداشته باشم ، گوشم پر بود از این جمله های تو خوب باش و به جهان انرژی مثبت بده که دو چندان به سوی خودت بر میگرده . و اون خطا ها و اشتباه ها رو از ذهنم به مرور زمان کم رنگ می کردم . اما حالا با گذشت زمان و تکرار قضایا پخته تر شدم . به حقیقت ها بیشتر رسیدم ، به واقع آدمی که کوچیکترین اذیت رو از جانبش دیدی باید بی برو و بر گرد از
1. فونت سری B یه سری اشکالات داره که به‌نظر من مهم‌ترینش اینه که حروف ة، ك و ی رو به‌صورت ۀ، ک و ی نشون می‌ده. خب تا وقتی که فونت متن رو عوض نکنیم یا متن رو توی یه فضای دیگه کپی نکنیم هیچ مشکلی دیده نمی‌شه، اما اگه فونت همون متن رو به سری IR تغییر بدیم، خیلی چیزا به هم می‌خوره.
در حال حاضر فونت سری IR استانداردترین فونت فارسیه؛ می‌تونید از اینجا دانلود کنید.
2. خودم همیشه دوست داشتم کلید میانبرهای word رو یه جا لیست کنم. گفتم بیام اینجا بنویسم شاید
الامام علی علیه السلام -لما سئل
فقیل
ان فی القرآن کل علم الاالطب ؟:اماان فی القرآن لایه تجمع
الطب کله وکلواواشربواولاتسرفوا -الاعراف 31
درپاسخ به این پرسش که چرادرقرآن ،هردانشی جزدانش طب
هست؟هان درقرآن آیه ای است که همه طب رایک جا درخود،گردآورده
است:بخوریدوبیاشامیدواسراف نکنید-
الدعوات ص75 ح174 بحارالانوارج 62ص 267 ح
42

قال علی علیه السلام :
من العقل مجانبه الاسراف وحسن التدبیر-شرح غررالحکم ج6 ص 32
دوری ازاسراف وحسن تدبیر،ازنشانه
های خردورز
باسمه تعالیچلچراغاسرافقصیده ۴چیست اسراف وفزون خواهی تو را در زندگینیست جز افراط و تفریط و عدول از بندگیچون گناهان کبیره است و ندارد ارزشیهست افراط و سبب گردد تو را در ماندگیذکر قرآن در قوام است و تعادل در امورهر که دارد حد اوسط، کی شود واماندگیمی شود افساد گر اسراف گردد خود رواجچون شود خارج ز حد و می شود آلودگیمی شود نابود مال و ثروت انسان چه زودهرکه دارد خط مشی نا روا در زندگیهمچو کرمی خشک گرداند درختی بس عظیممی خوراند از درون ، موجب شود ا
Jelly Shift یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که در آن باید یک قطعه ژله را در امتداد مسیر طولانی پر از موانع مختلف عبور دهید. شما باید شکل ژله را در زمان مناسب تغییر دهید تا از برخورد آن با موانع جلوگیری کنید. شخصیت ژله شما به طور خودکار به سمت جلو حرکت می کند و شما باید از برخورد ژله به موانع جلوگیری کنید. شما باید ژله را از دروازه های با ارتفاع و عرض مختلف بگذرانید که برای این کار باید با انگشت خود روی صفحه نمایش لمس کنید و
ادامه مطلب
آموزش حذف اکانت تلگرام:تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.حذف اکانت تلگرام

ادامه مطلب
آموزش حذف اکانت تلگرام:
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.حذف اکانت تلگرام

ادامه مطلب
آموزش دیلیت اکانت تلگرام (delete account telegram)
فهرست مقاله :[ بر روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید]

-> حذف فوری اکانت تلگرام (روش اصلی)
-> ویدیو آموزش دیلیت اکانت تلگرام
-> پاک کردن اکانت تلگرام زمان دار
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت تلگرام
" مرحله 1 " برای وارد شدن به صفحه حذف اکانت تلگرام ابتدا بر روی کادر زیر کلیک کنید (پس از مشاهده کامل آموزش) ، تا وارد سایت اصلی telegram شوید.
ادامه مطلب
delete account telegram ، حذف اکانت تلگرام
اگر تمایلی ندارید که در تلگرام فعالیت کنید و یا اینکه یک شماره خود را از آن حذف کنید تنها راه آن مراجعه به سایت تلگرام می باشد
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.حذف اکانت تلگرام
اما به
delete account telegram ، حذف اکانت تلگرام
اگر تمایلی ندارید که در تلگرام فعالیت کنید و یا اینکه یک شماره خود را از آن حذف کنید تنها راه آن مراجعه به سایت تلگرام می باشد
آموزش حذف اکانت تلگرام
اما به
باسمه تعالیچلچراغاسرافقصیده ۴چیست اسراف وفزون خواهی تو را در زندگینیست جز افراط در مصرف، کجا زیبندگی؟آن گناهان کبیره است و ندارد ارزشیهست تفریط و سبب گردد تو را آشفتگیغفلت از یاد خدا و پیروی از نفس خویشموجب اسراف گردد ، می شود افکندگیذکر قرآن در قوام است و تعادل در امورهر که دارد حد اوسط، کی شود واماندگیعده ای دائم به ذکرند و دعا و حال خویشگشته اند غافل ز تدبیر امور و رستگیمی شود افساد گر اسراف گردد خود رواجچون شود خارج ز حد و می شود آلودگی
 در مصارف گوناگون شخصی و خانوادگی، اسراف فردی صورت می‌گیرد. تجمل‌گرائی‌ها، چشم و هم‌چشمی‌ها، هوسرانی افراد خانواده، مرد خانواده، زن خانواده، جوان خانواده، چیزهای غیر لازم خریدن؛ این‌ها از موارد اسراف است. وسائل تجملات، وسائل آرایش، مبلمان خانه، تزئینات داخل خانه؛ این‌ها چیزهائی است که ما برای آن‌ها پول صرف می‌کنیم. پولی که می‌تواند در تولید مصرف شود، سرمایه‌گذاری شود، کشور را پیش ببرد، به فقرا کمک کند، ثروت عمومی کشور را زیاد کن
باسمه تعالیچلچراغاسرافقصیده ۴چیست اسراف وفزون خواهی تو را در زندگینیست جز افراط در مصرف، کجا زیبندگی؟آن گناهان کبیره است و ندارد ارزشیهست تفریط و سبب گردد تو را آشفتگیغفلت از یاد خدا و پیروی از نفس خویشموجب اسراف گردد ، می شود افکندگیذکر قرآن در قوام است و تعادل در امورهر که دارد حد اوسط، کی شود واماندگیعده ای دائم به ذکرند و دعا و حال خویشگشته اند غافل ز تدبیر امور و رستگیمی شود افساد گر اسراف گردد خود رواجچون شود خارج ز حد و می شود آلودگی
آموزش تصویری دیلیت و حذف اکانت تلگرام

آموزش تصویری دیلیت و حذف اکانت تلگرام  حذف اکانت تلگرام    آموزش تلگرام    تلگرام   اگر تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود گرفته‌اید، گزینه پیش فرضی در این شبکه اجتماعی برای پاک کردن اکانت کاربران وجود ندارد. بلکه باید وارد سایت تلگرام شوید. در ادامه مراحل لازم برای حذف اکانت تلگرام بیان می شود.

اگر تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود گرفته‌اید، گزینه پیش فرضی در این شبکه اجتماعی برای پاک کردن اکانت کاربرا
معرفی میانبرهای صفحه کلید سیستم عامل ویندوز:

CTRL + ESC : فشردن همزمان این دو کلید سبب باز شدن منوی استارت ویندوز می شود فرقی هم ندارد که در کدام برنامه مشغول کار باشید.

ALT + TAB : هنگامی که شما در حال کار بر روی یک پروژه هستید و چندین برنامه را بر روی دسکتاپ خود اجرا  کرده اید با فشردن کلید های ALT  و  TAB  سوئیچ بین برنامه ها به سرعت انجام شود.

SHIFT + DELETE: این میانبر کمک می کند تا با سرعت بیشتری به حذف داده ها به طور دائم از روی دیسک سخت خود و یا هر نوع
سلام و درود
رمزنگاری سزار یک نوع رمز جانشینی هست که هر حرف در متن اصلی با یک حرف دیگر با فاصله ثابت جایگزین می شه. برای مثال با انتقال  A با D، Dبا G و به همین ترتیب جانشین می شوند. نام این رمزنگاری از ژولیوس سزار گرفته شده است. او از این روش برای ارتباط با فرماندهان خود استفاده می کرد.

خوب، بریم سراغ کد

def casear_cipher(message, shift =7):
cipher_message = ""
for char in message:
new_char = char_shift(char, shift)
cipher_message = cipher_message + new_char
return cipher_message
def char_shift(char, shift):
#ord function convert a chara
کلید Shift  : جهت ترسیم دایره یا مربع
کلید Ctrl  : محل شروع ترسیم شکل مرکز شکل می شود . ( ابتدا یک جدول ترسیم نموده و در آن امتحان کنید ).
کلید Alt  : در هنگام ترسیم شکل ، به نسبت ،  طول و عرض شکل را تغییر می دهد ( بدون پایین نگه داشتن این گلید ترسیم شکل نرمتر و راحتر خواهد بود ) .
هر وقت بابام می‌دید لامپاتاق یا پنکه روشنه و من بیرون اتاقم، می‌گفت: چرا اسراف؟ چرا هدر دادن انرژی؟ آب چکه می‌کرد، می‌گفت: اسراف حرامه! اطاقم که بهم ریخته بود می‌گفت:تمیز و منظم باش، نظم اساس دینهحتی در زمان بیماریش هم تذکر می‌داد
تا اینکه روز خوشی فرا رسیدچون می‌بایست در شرکت بزرگیبرای کار مصاحبه می‌دادمبا خود گفتم اگر قبول شدم، این خونه کسل کننده و پُر از توبیخ رو ترک می‌کنم.
صبح زود حمام کردم، بهترین لباسم رو پوشیدم و خواستم برم بیر
These days we share a lot of personal information with social networks. As the Facebook scandal has taught us, sometimes a bit too much information. While deleting yourself from all your social networks is a bit extreme, we understand that for some this might seem like the simplest solution to protecting your privacy.
Read Next: How to tweak your Instagram privacy settings | How to unblock someone on Instagram
If you really want to leave behind your social accounts, we’re here to help you go through the process of deleting your Instagram account. For those that are taking this step, you might also want to check out our guide to deleting Facebook accounts as well.
It’s not too complicated to get rid of your Instagram profile, but there are some things worth noting. First, there a

راهکارهایی برای آزاد سازی فضای هارد
۱۱  راهکار برای آزادسازی فضای هارد در ویندوز  10
پرشدن هارد کامپیوتر و تضعیف عملکرد آن به‌دلیل چنین موضوعی، از مشکلات آزاردهنده است؛ اما کاربران ویندوز 10 به‌راحتی می‌توانند این مشکل را برطرف کنند.
۱. خالی‌کردن سطل زباله
زمانی‌که فایل‌های خود را به‌صورت موقتی (با راست‌کلیک‌کردن روی فایل و انتخاب گزینه‌ی Delete) پاک می‌کنید و از دکمه‌های Shift و Delete صفحه‌کلید استفاده نمی‌کنید، فایل‌ها پاک نمی‌شوند
در تلگرام قابلیت حذف دسته ای مخاطبین تلگرام وجود ندارد و شما تنها قادر خواهید بود که به صورت تکی این کار را انجام دهید. اما با ترفندی که امروز در میبایل می آموزیم به شما آموزش میدهیم که چگونه مخاطبین اضافی خود را بدون دردسر و با علامت گذاری آنها اقدام به حذف مخاطبین مزاحم کنید.
ادامه مطلب
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.

در این مقاله میخوانید :
دلیل حذف حساب کاربری تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام ، محبوب یا منفور ؟
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
نکات لازم به دانستن قبل از حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آموزش د
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.

اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما
امروز روزِ سبک کردن سیستم از هر چیز اضافی بود، عکس، فیلم، برنامه و آهنگ! همین طور که به عکس ها نگاه می کردم، یا با دکمه Delete جواب رد به سینه اونها می زدم و یا با دکمه سمت راست می رفتم سراغ عکس بعدی! یه سری از تصاویر، تصاویری بودن که به هر نحوی سال های گذشته ازشون خاطره داشتم، حالا یا تصویر زمینه بودن، یا کسی برام فرستاده بود و یا روایتگر یه خاطره بود و یا حتّی تصاویر شخصی بود که دیگه نیازی به بودن اونها احساس نمی کردم و اون جذّابیت سال های قبل رو ب
یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیچ کس نبود توی یک جنگل سبز چند تا آهو با بچه هایشان زندگی می کردند .بچه های عزیز هر وقت که آهو خانم برای بچه هایش غذا تهیه می کرد و می آورد که بین آنها تقسیم کند یکی از بچه هایش به نام دم قهوه ای میگفت : من بیشتر می خوام .آهو خانم می گفت : آخر عزیز دلم باید به اندازه ای که می توانی بخوری ، و برداری اگر بیشتر برداری نیمه خور و اسراف می شود .
ولی آهو کوچولو گوشش بدهکار نبود . یک روز که با برادرش د نبا ل رنگین کمان می گ
شما می دونید که معادله یک خط در فضا به شکل y=ax+b هستش و  نمایش دیگر و کاربردی اون هم به شکل (y-y1=m(x-x1  هستش، حالا در اینجا ما فقط یک خط در دو بعد داریم، با این حساب ب داشتن شیب یا همان m  و یک نقطه (x1,y1) ما قادر خواهیم بود که با گرفتن مقدار مختصه x مقدار تابع را به ازای آن مختصه بدست بیاوریم. یا برعکس با داشتن مقدار y شما می‌توانید مقدار x  نقطه را به ازای آن بدست بیاوید . در زیز کد متلب این عمل را می آوریم.

%% clear commands
delete(allchild(0));% delete all figures and graphical objects
clear;%
دانلود کامل فیلم شیفت شب 2020 اثری از آن فونتن, دانلود کامل فیلم شیفت شب با بازی پیمان معادی با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل فیلم سینمایی خارجی شیفت شب جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود کامل فیلم

ادامه مطلب
من کرونا رو خیلی دوست دارم!نشون داد خیلی از آدما تو زندگی‌ ما اصلا مهم نیستن!مثلاً الان مدتی دوست ، آشنا ، فامیل ، رو ندیدیم هیچ اتفاقی نیفتاده!و خیلی‌ها رو شناختیم!و اینم فهمیدم که من از خیلی وقت پیش توی قرنطینه بوده ام و خودم خبر نداشتم:/من دیگه از هیچ کس هیچ انتظاری ندارم، اینکه الف هر وقت خودش بخواد با من صحبت کنه باهاش مشکلی ندارم و باهاش سرد برخورد نمی‌کنم اما دیگه برام اون جایگاه قبل رو نداره.دارم به این نتیجه میرسم که کم کم فراموشش ک
پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان های در ایران و با رمزنگاری داده ها پیام رسانی با امنیت بسیار بالا است, اگر به هر دلایل چه امنیتی چه خصوصی تصمیم به حذف اکانت خود کردید میتوانید در این مقاله نحوه دیلیت اکانت تلگرام را یادبگیرید و اکانت خود را کاملا حذف کنید. پس در ادامه همراه تکبین باشید.
آموزش دیلیت اکانت تلگرام
برای دیلیت اکانت تلگرام شما میتوانید مراحل زیر دنبال کنید و اکانت تلگرام خود را حذف نمایید.
و اینکه امکان حذف حساب ت
پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان های در ایران و با رمزنگاری داده ها پیام رسانی با امنیت بسیار بالا است, اگر به هر دلایل چه امنیتی چه خصوصی تصمیم به حذف اکانت خود کردید میتوانید در این مقاله  آموزشی نحوه دیلیت اکانت تلگرام را یاد بگیرید و اکانت خود را کاملا حذف کنید. این مقاله به صورت تصویری و گام به گام به شما می آمورد چگونه بتوانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید .
آموزش دیلیت اکانت تلگرام
برای دیلیت اکانت تلگرام شما میتوانید مرا
پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان های در ایران و با رمزنگاری داده ها پیام رسانی با امنیت بسیار بالا است, اگر به هر دلایل چه امنیتی چه خصوصی تصمیم به حذف اکانت خود کردید میتوانید در این مقاله  آموزشی نحوه دیلیت اکانت تلگرام را یاد بگیرید و اکانت خود را کاملا حذف کنید. این مقاله به صورت تصویری و گام به گام به شما می آمورد چگونه بتوانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید .پس در ادامه همراه تکبین باشید.
آموزش دیلیت اکانت تلگرام
برای دیلیت
پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان های در ایران و با رمزنگاری داده ها پیام رسانی با امنیت بسیار بالا است, اگر به هر دلایل چه امنیتی چه خصوصی تصمیم به حذف اکانت خود کردید میتوانید در این مقاله  آموزشی نحوه دیلیت اکانت تلگرام را یاد بگیرید و اکانت خود را کاملا حذف کنید. این مقاله به صورت تصویری و گام به گام به شما می آمورد چگونه بتوانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید .پس در ادامه همراه تکبین باشید.
آموزش دیلیت اکانت تلگرام
برای دیلیت

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%-----------simulation area-----------%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
% devloped in Iran(ardebil) %
% Copyright (C) 2017(1396) by moussa hasanzadeh. %
%All rights reserved. %
%programed in mathlab 2016 %
%gmail:mo30no@gmail.com
%phone: 09147082079

function vlia1
clc
clear;
delete(allchild(0));
sideN=4;
t1=linspace(0,1,sideN+1);%vector between 0 and 1
X=-sin(2*pi*t1+(pi/sideN));%node X coordinates with phaze shift
Y=-cos(2*pi*t1+(pi/sideN));%node Y coordinates with phaze shift
X=((((X-min(X))/(max(X)- min(X)))*2)-1)./5;%normalize and schale X
Y=((((Y-min(Y))/(max(Y)- min(Y)))*2)-1)./5;%norma
از روز 11 مرداد  1398 ( 2 آگوست 2019) تصمیم گرفتم که  از اینستاگرام کمتر استفاده اکنم و در مواقع ضروری از سایتش www.instagram.com استفاده کنم به خاطر اینکه اگه برنامش روی گوشیمون باشه باعث میشه بیشتر ازش استفاده کنیم و  خیلی وقتگیر و برای من ضررش بیشتر از فایدش.
اگه میخواید چک کردن ایمیلتون هم خیلی کم بشه از طریق سایت (مثل gmail.com) وارد ایمیلتون بشید.
تو پیام رسان ها فقط از واتس آپ استفاده می کنم اونم به خاطر اینکه خیلی از افراد از این برنامه استفاده می کنند
از روز 11 مرداد  1398 ( 2 آگوست 2019) تصمیم گرفتم که دیگه از اینستاگرام استفاده نکنم و یا در مواقع خیلی خیلی ضروری از سایتش www.instagram.com استفاده کنم به خاطر اینکه اگه برنامش روی گوشیمون باشه باعث میشه بیشتر ازش استفاده کنیم و  خیلی وقتگیر و برای من ضررش بیشتر از فایدش.
اگه میخواید چک کردن ایمیلتون هم خیلی کم بشه از طریق سایت (مثل gmail.com) وارد ایمیلتون بشید.
تو پیام رسان ها فقط از واتس آپ استفاده می کنم اونم به خاطر اینکه خیلی از افراد از این برنامه استف
از روز 11 مرداد  1398 ( 2 آگوست 2019) تصمیم گرفتم که دیگه از اینستاگرام استفاده نکنم و یا در مواقع خیلی خیلی ضروری از سایتش www.instagram.com استفاده کنم به خاطر اینکه اگه برنامش روی گوشیمون باشه باعث میشه بیشتر ازش استفاده کنیم و  خیلی وقتگیر و برای من ضررش بیشتر از فایدش.
تو پیام رسان ها فقط از واتس آپ استفاده می کنم اونم به خاطر اینکه خیلی از افراد از این برنامه استف
 دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ در این مطلب آموزش حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم برای شما آماده شده است.
تصمیم حذف حساب کاربری در تلگرام می‌تواند بنا به دلایل مختلفی گرفته شود؛ برای مثال شاید بخواهید یک اکانت جدید تلگرام برای خود بسازید و تمامی تاریخچه حساب قبلی‌تان را پاک کنید.
نکته: دیلیت اکانت تلگرام ایکس، موبوگرام و تلگرام پلاس یا پلاس مسنجر هم همانند تلگرام رسمی است.
دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟
حذف کردن اکانت تلگرام توسط خود ا
+ نصف شب دیشب، همینطور که غلت میزدم الکی روی تخت و خابم نمیبرد (کفاره‌ی تا ساعت دوازده خوابیدن صبح-ظهر دیروز بود) و فکر و فکر و فکر یک جمله از امیلی یادم اومد. با همون ادبیات اصیل و شاعرانه‌ی ترجمه‌ی نغمه صفاریان پور:‌ «وه که چه شب پررنجی پیش رو داشت!»
+ بعد از کلی جستجو یک نسخه‌ ترجمه‌ای ضعیفی پیدا کردم توی یکی از این اپلیکیشن‌های کتابخانه. از محتوا چیزی کم و کسر نشده بود. اما در همون حد تورقی که کردم خیال‌انگیزی متن از صد به ده یا پونزده ر

ارائه دهنده تمامی طرح های توجیهی جهت پروژهای دانشگاهی تمامی فایل های متنی شما در موضوعات مختلف از جمله طرح امکان سنجی نانو،تولید روغن از هسته خرما،تولید ابزار های سایشی و هر گونه مقاله های دیگر که بخواهید،شروع یک کسب کار با یادگیری طرح های امکان سنجی تمامی فرمت ها در قالب pdfخواهد بود و حجم زیادی ندارد پس شما بدون نگرانی میتوانید دانلود نمایید.اگر دنبال مقاله مورد نظر خود میگردید و مناسب کار شما پیدا نکردید در آرپین بلاگ باشید و به راحت
اینستاگرام همانند تلگرام از قابلیت حذف اکانت در درون برنامه بی بهره است و شما برای حذف اکانت اینستاگرام خود حتما باید اقداماتی را انجام دهید تا این کار صورت گیرد.مسنجر هایی مانند لاین, واتس اپ و دیگر برنامه ها در آپشن های خود از قابلیت حذف اکانت بهره میبرند که کار را برای کاربر جهت حذف اکانت آسان تر میکند و حتی شاهد پی در پی حذف اکانت کردن برخی دوستان و ورود مجدد آنان در این مسنجر ها هستیم.امروز ما قصد داریم در میبایل روش حذف اکانت یا حساب کار
واتساپ یک سرویس اشتراک پیام رسان فوری بسیار محبوب برای تلفن های هوشمند است که به شما این امکان را می دهد پیام های متنی ، تصاویر و فیلم ها را برای همه مخاطبین خود ارسال کنید. اگرچه بسیاری از برنامه های مشابه جدید وارد صحنه خدمات پیام رسان شده اند ، اما واتس اپ هنوز هم بیشترین استفاده را برای کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی است. واتس اپ از شماره تلفن همراه شما برای شناسایی شما در تلفن هوشمند استفاده می کند ، بنابراین می توانید فقط یک حساب واتس
برای سرعت بخشیدن به کار با کامپیوتر کافی ایت چند میانبر اصلی را بدانید و سپس به کار بپردازید.
 معرفی میانبر های صفحه کلید سیستم عامل ویندوز:

۱ . حرکت در میان کلماتفرض کنید در حال تایپ یک متن می باشید ، در صورتی که قصد دارید بین کلمات تایپ شده حرکت کنید از کلید ترکیبی Ctrl و کلید های جهتی استفاده کنید.

۲ . انتخاب کلمه ها با هر حرکتشما با استفاده از کلید های ترکیبی زیر می توانید کلمات اطراف نشانگر را انتخاب (highlight) کنید.
۳ . حذف یک کلمهدر صورتی که ق
پیام رسان تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی خارجی شناخته می شود که با پشتیبانی زبان فارسی و قابلیت های زیاد آن توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این پیام رسان هم نسخه های اندرویدی ، ISo و هم نسخه تحت ویندوز و وب را ارائه کرده است. در این آموزش قصد داریم تا روش دیلیت اکانت تلگرام را به شما به صورت تصویری و گام به گام آموزش دهیم.

در ابتدا به چند نکته مهم اشاره میکنیم لطفا این موارد را مد نظر داشته باشید.
به یاد داشته باشید که پاک کردن اکان

میانبر صفحه کلید چیست؟
میانبر صفحه کلید مجموعه ای از یک یا چند کلید است که در یک نرم افزار یا یک سیستم عامل از یک فرمان فراخوانی می کند.
آنها معمولاً وسیله ای جایگزین برای فراخوانی دستوراتی هستند که در غیر این صورت فقط از طریق یک منو ، ماوس یا رابط کاربری قابل دسترسی خواهند بود. این میانبرها می توانند با کاهش توالی های ورودی به چند ضربه کلید ، عملیات مشترک را تسریع کنند.

این میانبرها می توانند روشی آسان تر و سریع تر برای استفاده از برنامه
دیلیت اکانت اینستاگرام یکی از مواردی میباشد شاید کاربران اینستاگرام به آن نیاز داشته باشند, اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در ایران و جهان است و ممکن برخی از کاربران بخواهد به هر دلایلی صفحه اینستاگرام خوشان را حذف کنند. در این آموزش قصد دارم به شما یاد بدهم چگونه بتوانید صفحه اینستاگرام خود را حذف کنید.
حذف اکانت اینستاگرام فقط از طریق سایت خود اینستاگرام امکان پذیر است و شما باید از طریق مرورگر موبایل یا کامیپوتر خود اقدام کنید پس در ا
همسرم آنقدر روی مسئله ی اسراف حساس بود که همیشه میگفت حیاط خانه را باید جارو زد.نباید با آب شست.آب مهریه ی مادرمان،حضرت فاطمه زهرا (س)است
مراسم عروسیمان یک مراسم خدا پسند بود.مولودی خوانی بود و ...
همسرم تاکید داشت در این مراسم کاری نکنیم که طبق دستور و خواست خدا و ائمه اش نباشد.به همه تاکید کرده بود که ترقه بازی نکنند و باعث آزار همسایه ها نشوند.یکی از همسایه های مسن محل بعد از مراسم به منزل ما آمد و به محمد جواد گفت:خیلی دعایت کردم.ان شاءالله ه
هیچ وقت در خوردن زیاده روی نکنید  .... 
و بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید ...
حال عمو بد:(
برای شفای عمو .... صلوات بلند :| 
+پیرو پست نیمه شبی دیروز اگه خبری بود خبر بدین من پیاده میام اینا که تو شکم هضم شه برای اونا جا واشه
وای حالم بده ... احوالم بده :/
«اعداد در اذکار»..اولیاءالله فرموده اند رعایت عدد در اذکار مانند رعایت حدود در نقشه ھای گنج است ؛ ھمانطور که اگر در حفاری گنج ، یک متر این طرف و آن طرف شدن باعث سرگردانی و نایافتی می گردد عدم رعایت اعداد اذکار ھم وصول به نتیجه را ناممکن یا دشوار می نماید.. ..باید بدانی که الاعداد ارواح و الحروف اشباح و العدد کاشنان المفتاح، اذا نقصت او زادت لا یفتح الباب و الزیاده علی العدد المطلوب اسراف و النقص منه اخلال"ترجمه:اعداد ارواح و حروف اشباح هستند ،
مامون ازامام رضاکه معروف به ضامن آهوبودمتنفربود.دلایل متعددی وجودداشت که اوازامام رضامتنفرباشد.مهمترین دلیل این بودکه امام رضانحوه شطرنج بامامون رابلدبود.
هنگام اعلام بیماریهای واگیردارامام رضاکلاس درسش برقراربود.هنگام اعلام کشتن حیوانات امام رضادستورمنع کشتارمیداد.هنگام اعلام قرنطینه دستورمنع قرنطینه درداخل عصامیداد.
هنگام اسراف درهرچیزوقحطی دستورروزه سه روزه میداد.خصوصاوقتی بارانی درکارنبودومامون میگفت برویدبه امام رضادخیل
                                         آموزش کیبورد (معرفی دکمه های کیبورد)

کیبورد در نگاه اول یک وسیله ساده به نظر میاید. بیشتر افراد تنها برای تایپ از کیبورد استفاده میکنند. اما کیبورد ها دکمه های بسیار زیادی دارند که هر کدام کارایی خود را دارد. شاید شما هم بخواهید دکمه های کیبورد را بیشتر بشناسید و از آنها در جهت افزایش سرعت کار با کامپیوتر استفاده کنید.

در این مطلب آموزش کیبورد (معرفی دکمه های کیبورد) را برای شما آماده کرده ایم.

-
و در کافى به سند خود از اسحاق بن عبدالعزیز از بعضى از اصحاب خود
نقل کرده که گفت: 
خدمت امام صادق (علیه السلام) عرض کردم در راه مکه بودیم و
مى خواستیم احرام ببندیم لذا نوره کشیدیم، و چون سبوس همراه نداشتیم که به بدن خود
بمالیم و اثر نوره را از بدن بزداییم ناگزیر قدرى آرد به خود مالیده و با آن رفع
حاجت نمودیم، من ناگهان به این فکر افتادم که این چه کارى بود کردم، و خدا مى داند
که چقدر ناراحت شدم. حضرت فرمود: آیا ترس تو از این جهت است که مبادا اسراف کر
۱. در ایران نبود امکانات سبب ازمون و خطا و حل مشکلات با کمترین امکانات میشه و همین دلیل بهتر بودن تجربه پزشکان ایرانی نسبت به پزشکان سیستمهای پر امکانات هست.
۲. سیستم های سرمایه داری به سمت اسراف میرن و براشون اسراف قابل قبوله چون در سیستم سرمایه داری باید مصرف به نهایت خودش برسه تا تولید بچرخه و برای همین مهم نیست اگه اون مصرف در راه درست باشه و یا اسراف...
۳. در امریکا اختلاف طبقاتی امر پسندیده ای هست و باید بعضی محله های فقیر تر باشند یا برخی
این مقاله در ابتدا به بیان واقعیت مصرف بیش‌ازاندازه انرژی و سوخت در کشور و اسراف این ذخایر ارزشمند می‌پردازد. سپس راهکارهای مناسب در جلوگیری از اسراف انرژی نظیر نصب صفحات خورشیدی در کارخانجات و منازل و ادارات، صرفه‌جویی در منازل با روشهایی نظیر کاهش دمای آب داغ در سیستم گرمایش، استفاده از کولر آبی برای تهویه مطبوع، طرح افزایش راندمان نیروگاه‌های بخار، نوسازی سیستم حمل‌ونقل عمومی در کشور و ایجاد تعادل در شبکه تولید برق را ارائه می‌ده
یکی از بزرگترین نقطه ضعف های ورژن های ابتدایی تلگرام، نداشتن قابلیت حذف بعضی پیام ها بود که خوشبختانه با آپدیت های بعدی این ویژگی هم به اپلیکیشن روس ها اضافه شد. برای حذف پیام ها روی رایانه های شخصی یا اسمارت فون ها [تفاوتی نمی کند] اصلا روند پیچیده ای را پیش رو ندارید. با گروه های معمولی یا مخاطبین کافیست ابتدا روی کامنت یا بخش جلویی آن کلیک نموده و سپس بین گزینه های موجود Delete را انتخاب کنید.
بعد از آن، یک صفحه کوچک با توضیحاتی پیرامون اطمینا
بیایید یکدیگر را ببخشیم !

هر دلخوری و ناراحتی و کینه‌ای که دارید ؛
با اجازه بزگترا ، در این لحظه :

Shift  +  Delete 

خبر جدید : هیچ دلخوری موجود نیست ! (افزودن دلخوری)

هر کس موافقه اینو تو نظرات بفرسته :  ❤

# کپی پیستش کن 

اگه دلت نمی خواد ببخشی به این لینک یه
سری بزن نظرت حتما بر می گرده ، مگه این که ...
اگر از آن دسته از افراد هستید که قصد دی اکتیو پیج اینستاگرام خود را حالا به هر دلایلی مثل مشغله کاری, درس خواندن یا کنکور و… دارید اینجا به شما یاد خواهم داد چگونه پیج اینستا را دی اکتیو کنیم. یکی از مزایا خوب دی اکتیو حساب اینستاگرام نسبت به دیلیت اکانت اینستاگرام این است که شما دوباره میتوانید حساب اینستاگرام خود را بازگردانی کنید این امکان به درد کسانی میخورد که قصد دارند به طور موقت در اینستاگرام فعالیت نکنند مانند دانشجویان یا دانش آم
متد  delete

این متد مثل متد آپدیت هست ولی contentValues نداره. خروجی int هم داره. این int شماره اون سطری که تحت تاثیر قرار گرفته (یعنی حذف شده) رو نشون میده در غیر این صورت "صفر" برمیگردونه. 
برای اینکه کل سطرها حذف شه باید بجای whereClause "یک" بذاریم. (اینو تست نکردم توی سایت اندروید نوشته)

ادامه مطلب
انفاق عادلانه به دور از اسراف و سختگیری:
«وَ الَّذِینَ إِذا أَنْفَقُوا لَمْ یُسْرِفُوا وَ لَمْ یَقْتُرُوا وَ کانَ بَیْنَ ذلِکَ قَواماً» [فرقان/۶۷]
آنان که هرگاه انفاق کنند، نه از حد گذرند و نه تنگ گیرند و میان این دو روش اعتدال دارند.
ادامه مطلب
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :

دلیل حذف حساب کاربری تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام ، محبوب یا منفور ؟
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
نکات لازم به دانستن قبل از حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آمو
خطبه اول:پس از حمد و ثنای الهی و توصیه به تقوی در ادامه بحث سبک زندگی اسلامی پیرامون درست مصرف کردن و ‏دوری از اسراف و زیاده روی بیان داشت:خدای تعالی در سوره اعراف آیه 31 می فرماید «یا بَنی‏ آدَمَ خُذُوا زینَتَکُمْ عِنْدَ کُلِّ ‏مَسْجِدٍ وَ کُلُوا وَ اشْرَبُوا وَ لا تُسْرِفُوا إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُسْرِفینَ»:ای فرزندان آدم وقتی به مسجد می روید با عطر و زینت و لباس ‏تمیز وارد شوید و از نعمت های الهی بخورید و بیاشامید و اسراف نکنید که خداو
تلگرام ویژگی های بسیار زیادی دارد که در سایر برنامه های پیام رسان کم است. ما می توانیم فایلهای بزرگ را از طریق تلگرام ارسال کنیم و این با برنامه WhatsApp یا با برنامه مسنجر دیگر امکان پذیر نیست. همچنین بسیاری از کانال های خوب در تلگرام وجود دارد. اما پیدا کردن راهی برای غیرفعال کردن اکانت تلگرام نیز دشوار است. اگر با برنامه تلگرام  می خواهید حساب تلگرام خود را به طور کامل غیرفعال کنید ، ما در اینجا به شما کمک می کنیم. در اینجا مراحل لازم برای حذ
با ساختمان بعدی که روی چاپ شما نقشه برداری شده است. قابلیت مشاهده پوشه اموزش تایپوگرافی متن در فتوشاپ را خاموش کنید و بر روی لایه Original Cityscape کلیک کنید تا فعال شود.
لایه اصلی شهربرای انتخاب قسمت بعدی ساختمان از ابزار Lasso (L) استفاده کرده و دوباره روی Refine Edge کلیک کنید. بسته به میزان کنتراست در قسمت های مختلف عکس ، ممکن است لازم باشد سطوح کمی متفاوت Radius ، Smooth ، Feather و Shift Edge را انتخاب کنید تا رنگ و سیاق واقعی ساختمان را انتخاب کنید.
لبه اصلاحمرحله 6ان
در این آموزش فتوشاپ می آموزید که چگونه اثرات ذرات را در فتوشاپ ایجاد کنید. من همه چیز را با جزئیات بسیار توضیح خواهم داد که همه می توانند آن را ایجاد کنند ، حتی آنهایی که برای اولین بار فتوشاپ را باز کرده اند.آنچه شما نیاز دارید
https://maktabtv.com/
برای بازآفرینی طرح فوق ، به منابع زیر نیاز خواهید داشت:
    تصویر سهام
1. چگونه شروع به ایجاد یک اقدام کنیم
ابتدا عکسی را که می خواهید با آن کار کنید باز کنید. برای باز کردن عکس خود ، به File> Open بروید ، عکس خود
فرق آدم مدیر با غیر مدیراین نیست که زندگی راحت تری داره! ‌
یه فرق مهم شون اینه:آدم مدیر، رفتاراشو کنترل می‌کنه!
تو اوج سختی نا امید نمی‌شه❌تو حسرت فرو نمی‌ره،بی‌تابی نمی‌کنه:(
تو اوج خوشی هم غررررررق نمی‌شه وبد مستی و اسراف نمی‌کنه!°°°تعادل روحی و نشاطش همیشگیه(☘️)
#مدیریت#زندگی_خوب
  @yaran_samimiisamimane.blog.ir
این خطا در زمان افزودن ردیف یا ستون یا زمان تغییر عرض و ارتفاع سلولها اتفاق می افتد
در محلی که این تغییرات رخ می دهد ردیف یا ستون مخفی شده دارید کافیست انها را از حالت مخفی خارج کرده تغییرات مورد نیاز را اعمال نموده و مجددا ردیف ها یا ستونهای مدنظر مخفی شود
امروزه شبکه های اجتماعی به یکی از ابزار پر کاربرد برای بسیاری از افراد است و در این بین شبکه اجتماعی اینستاگرام جایگاه ویژه ای در میان ایرانیان پیدا کرده است در این مقاله آموزشی از وبگران به حذف کامل یک اکانت مشخص ( و نه حذف کامل برنامه اینستاگرام ) خواهیم پرداخت:
حذف اکانت اینستاگرام
پیش از اقدام به حذف کامل اکانت اینستاگرام خود لازم است موارد زیر را توجه داشته باشید:
1- پس از پاک کردن اکانت اینستاگرام دسترسی به تمامی عکس ها، ویدئو ها، کامن
کارکلاسی صفحه 75 کتاب کاروفناوری پایه هشتم پودمان شهروند الکترونیکی 2
سوال :
یک فایل صوتی را باز کنید و با انتخاب قسمتی از آن، عملکرد دکمه ها Trim ، Delete و Mix را بررسی کنید و نتیجه را در جدول زیر درج نمایید و سپس آن را با قالب دلخواه ذخیره کنید.
جواب
عملکرد دکمه های فوق را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

ایمو یکی از محبویترین پیامرسانهایی است که امکان برقراری تماس تصویری را در اختیار کاربران قرار می دهد. از طرفی بسیاری از افراد اقدام به ساخت حساب کاربری در این برنامه کرده اند اما مدت هاست که از آن استفاده نمی کنند. اگر شما هم از ایمو استفاده نمی کنید می توانید به آسانی برای دیلیت اکانت ایمو اقدام کنید. برای این کار کافی است در گوشی اندرویدی خود وارد این اپلیکیشن شده و از طریق سه خط افقی پایین صفحه پروفایلتان را انتخاب کنید. سپس به قسمت imo account
اسراف از گناهان بزرگی است که نه تنها از نظر دین اسلام حرام بوده و
عقوبت اخروی در پی دارد در همین دنیا نیز باعث عقب ماندگی جامعه از رشد و پیشرفت
شده و عدالت اجتماعی را تضعیف می نماید. متأسفانه مردم کشور ما که یک کشور اسلامی
است و باید در زمینه استفاده درست از داشته های خود الگو باشند، در موارد بسیاری
مبتلا به صفت ناپسند اسراف هستند:
"ما مردم مسرفى هستیم؛ ما اسراف میکنیم؛ اسراف در آب، اسراف در
نان، اسراف در وسائل گوناگون و تنقلات، اسراف در بنزین
این روزها که با مشکل اختلال پیام‌رسان‌ها و گران بودن هزینه‌ی تماس روبه‌رو هستیم، شاید استفاده از پیام‌رسان ایمو راهی آسان و مقرون‌به‌صرفه برای ارتباط تصویری با دوستان باشد، اما گاهی لازم است چندین پیام‌رسان را امتحان کنیم تا برنامه‌ای که بیشتر کاربرد را برایمان دارد پیدا کنیم. در این مقاله، چگونگی دیلیت اکانت ایمو یا حذف اکانت ایمو را به شکل تصویری آموزش خواهیم داد.

رحله اول

در صفحه‌ی اصلی برنامه، دکمه‌ی سه خط در پایین صفحه،
دانلود مقاله isi موجودی مختصر ایمنی نروژی در مورد ایمنی هوا (مختصر NORSCI) - خواص و روابط روان سنجی فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 8حجم فایل: 321قیمت: 3000 تومانبخشی از متن:دانلود مقاله isi موجودی مختصر ایمنی نروژی در مورد ایمنی هوا (مختصر NORSCI) - خواص و روابط روان سنجیزبان مقاله انگلیسیسال انتشار: 2016abstractThe aim of this study was to establish the psychometric properties of the 11-item Brief Norwegian SafetyClimate Inventory (Brief NORSCI) and to examine direct and indirect associations between shift workschedules, sleep problems, he
شما فکر می‌کنید با غفلت از هدف اصلی زندگی، خداوند شمشیر انتقامش را بر ملّتی که به دین پشت کند و در طلب دنیا و استفاده از آن اسراف کند، نمی‌کشد؟ آیا فکر می‌کنید با این روندِ مصرف، آینده‌ی خوبی در انتظار ملّت است؟ آب را اسراف می‌کنیم! گوشت را اسراف می‌کنیم و... چه چیزی را اسراف نمی‌کنیم؟ آیا شما امّت آن کسی نیستید که بالای منبر، پیراهنش را تکان می‌داد تا بخشکد، چون پیراهن دیگری نداشت؟ و چون هدف اصلی زندگی دنیایی را به‌خوبی می‌شناخت اصل را
شما فکر می‌کنید با غفلت از هدف اصلی زندگی، خداوند شمشیر انتقامش را بر ملّتی که به دین پشت کند و در طلب دنیا و استفاده از آن اسراف کند، نمی‌کشد؟ آیا فکر می‌کنید با این روندِ مصرف، آینده‌ی خوبی در انتظار ملّت است؟ آب را اسراف می‌کنیم! گوشت را اسراف می‌کنیم و... چه چیزی را اسراف نمی‌کنیم؟ آیا شما امّت آن کسی نیستید که بالای منبر، پیراهنش را تکان می‌داد تا بخشکد، چون پیراهن دیگری نداشت؟ و چون هدف اصلی زندگی دنیایی را به‌خوبی می‌شناخت اصل را
آنچه شما با آ موزش طراحی پوستر ایجاد خواهید کرد
برای این آموزش پوستری را با استفاده از ابزار Liquify در یک شی سنتی در Adobe Photoshop طراحی خواهیم کرد تا به صورت دیجیتالی جلوه کند.https://design.tutsplus.com/tutorials/how-to-create-a-poster-using-the-liquify-tool-on-photoshop--cms-30740
الهام بخش بیشتر پوستر و الگوی پرواز را در GraphicRiver پیدا کنید.آنچه شما نیاز دارید
شما باید فایل و تصویر فونت زیر را بارگیری و نصب کنید:
    Lato توسط Google Fonts    عکس بوست توسط Giammarco Boscaro از طریق Unsplash
فونت را روی سیستم خود نصب
یک دیوار مهربانی کاش راه اندازی میشد که هرکسی احوالش  بهتره بزاره روی دیوار ...
اونوقت اگه دل گرفته ای از کنار دیوار مهربانی رد میشد میتونست یکم از اون حال خوب رو برداره .
اینجوری اسراف هم نمیشد .
حال دل همه به یک اندازه خوب بود.
- من حالم خوبه 
اضافه ی خوبی حالمو گذاشتم رو دیوار مهربانی 
هرکی پیداش کرد برداره :))
- این مدت نبودم ولی به یادتون بودم ممنون از پیام هایی که برام گذاشته بودین 
ممنون اشنا خانوم ممنون گلشید خانوم.
وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز  10

زمانی که برای سیستم عامل شما مشکلی بوجود می آید، تنها راه حل ممکن برای برطرف کردن مشکل آن، وارد شدن به حالت Safe Mode است. اما به خاطر اینکه ویندوز 10 سرعت بسیار بالایی برای اجرا داشته، امکان استفاده از کلیدهای F8  یا Shift + F8 برای وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 وجود نداشته باشد. به همین خاطر امروز ما برای شما نحوه وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 را با روش های مختلفی به جز فشار دادن کلیدهای F8  یا Shift + F8 به شما آم
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.
اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما ا
RMAN-08137: WARNING: archived log not deleted, needed for standby or upstream capture process

RMAN-08137: WARNING: archived log not deleted, needed for standby or upstream capture process
When we are taking archive log backup with delete then got an error.
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16470_842608348.arc thread=1 sequence=16470
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16471_842608348.arc thread=1 sequence=16471
SOLUATION:
Cause: The archive logs seems that it is not yet applied in the s
در این آموزش ایلوستریتور به آموزش overprint در ایلوستریتور می پردازیم.
یکی دیگر از نماهایی که در نرم افزار ایلوستریتور وجود دارد نمای overprint preview هست که در این نما شما می توانید خروجی خودتان را به صورت یک خروجی که با استفاده از دستگاه چاپ رنگی CMYK ایجاد می شودمشاهده کنید که در این حالت شما خروجی خودتان را همراه با لحاظ کردن مدهای ترکیب رنگ، شفافیت و یا کدری تصاویر ولایه های روی هم افتاده مشاهده خواهید کرد. برای فعال کردن این نما از منوی view گزینه ove
بسی جذاااااابه این کد
اگه قبول داری  کن !
این از کارش :
  کد در ادامه مطلب  
اینم از کدش :
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<script>
var SCREEN_WIDTH = window.innerWidth;
var SCREEN_HEIGHT = window.innerHeight;
var RADIUS = 70;
var RADIUS_SCALE = 1;
var RADIUS_SCALE_MIN = 1;
var RADIUS_SCALE_MAX = 1.5;
var QUANTITY = 25;
var canvas;
var context;
var particles;
var mouseX = SCREEN_WIDTH * 0.5;
var mouseY = SCREEN_HEIGHT * 0.5;
var mouseIsDown = false;
function init() {
  canvas = document.getElementById( 'world' );

if (canvas && canvas.getContext) {
        context = canvas.getContext('2d');

// Register event listeners
        window.addEventListener('mo
  آداب اسلامی و  احادیثی گهربار درباره غذا خوردن

سبک زندگی اسلامی جزئی ترین مسائل زندگی
مسمانان را نیز رها نکرده و در حوزه آداب غذاخوردن عنوان کرده که خوردن و
آشامیدن در ظروف طلا و نقره حرام است و در ظرفهای طلا کوب و نقره کوب مکروه
است.اسلام خوردن طعام های لذیذ و همچنین دادن این گونه طعام به
مردم را خوب می داند، اما باید حلال باشد و در خوردن نیز زیاده روی نشود.
زیاده روی در خوردن مثل اسراف است و این اسراف در خوردن، نباید مو
بسی جذاااااابه این کد
اگه قبول داری  کن !

برید به ادامه مطلب  

این از کارش :

اینم از کدش :
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<script>
var SCREEN_WIDTH = window.innerWidth;
var SCREEN_HEIGHT = window.innerHeight;
var RADIUS = 70;
var RADIUS_SCALE = 1;
var RADIUS_SCALE_MIN = 1;
var RADIUS_SCALE_MAX = 1.5;
var QUANTITY = 25;
var canvas;
var context;
var particles;
var mouseX = SCREEN_WIDTH * 0.5;
var mouseY = SCREEN_HEIGHT * 0.5;
var mouseIsDown = false;
function init() {
  canvas = document.getElementById( 'world' );

if (canvas && canvas.getContext) {
        context = canvas.getContext('2d');

// Register event listeners
        window.addEven

When we are taking archive log backup with delete then got an error.
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16470_842608348.arc thread=1 sequence=16470
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16471_842608348.arc thread=1 sequence=16471
SOLUATION:
Cause: The archive logs seems that it is not yet applied in the s
ویندوز روش‌ها و راه های میانبر زیادی دارد که ممکن است از برخی از آن ها مطلع نباشید. روش ها و میانبرهایی که به تسریع فعالیتتان کمک می‌کنند. در اینجا 11 مورد از این روش ها و راه های میانبر را آورده ایم
1- انتخاب و تمرکز بر روی برنامه های موجود در Taskbarبرای انتخاب و تمرکز بر روی برنامه های موجود در نوار وظیفه ویندوز، فقط کافیست که کلید ویندوز و کلید T را بطور همزمان فشار دهید و با استفاده از کلیدهای جهتی یا فشردن مجدد کلید T برنامه مورد نظر خود را ان
طبق مثالی که اوردم ، سه نقطه به عنوان ورودی در نظر گرفته شده، که نقطه اول  C به عنوان مبداء و نقطه اتصال خط a و خط b ، نقطه B ( انتهای خط a) نقطه A، انتهای خط b. دقت کنین که زاویه‌ها با حروف بزرگ و خطوط روبروی هر زاوایه حرف کوچک آن زوایه می‌باشد.
شما با تغییر مقادیر نقاط می‌توانید زاویه‌های مرتبط با آن‌ها را مشاهده کنید..

کد متلب این مثال:
%% clear commands
delete(allchild(0));% delete all figures and graphical objects
clear;% Remove items from workspace, freeing up system memory
clc;% clear the Console
%% path commands
file=matlab.d
حذف گزینه ویژوال استودیو 2017 از منوی راست کلیک در ویندوز 10
disable context menu for open in visual studio
شرکت مایکروسافت برای راحتی توسعه دهندگان، گزینه ویژوال استودیو 2017 را به منوی راست کلیک اضافه کرده است ولی برای عده ای مشکل ساز شده و ناخواسته روی آن کلیک می کنند.
برای رهایی از این مشکل، من آموزش حذف گزینه ویژوال استودیو 2017 از منوی راست کلیک را بصورت فیلم و متن قرار دادم.
برای حذف گزینه ویژوال استودیو از منوی راست کلیک ، موارد زیر را خط به خط انجام دهید :
Run rege
رسول اکرم صلى ‏الله‏ علیه‏ و‏ آله به هر کس برخورد مى ‏نمودند، از بزرگ و کوچک، ثروتمند و فقیر، سلام مى‏ کردند و اگر به جایى حتى براى خوردن خرمایى خشک دعوت مى‏ شدند، آن را کوچک نمى‏ شمردند. زندگیشان کم هزینه بود، بزرگ طبع، خوش معاشرت و گشاده رو بودند، بى آن‏که بخندند، همیشه متبسم بودند، بى‏ آن‏که اخمو باشند، محزون بودند، بى‏ آن‏که از خود ذلّتى نشان دهند، متواضع بودند، مى ‏بخشیدند ولى اسراف نمى ‏نمودند، دل نازک و نسبت به تمام مسلمانان
راهنمای تایپ علائم نگارشی فارسی
در این مقاله چگونگی تایـپ علائم نگارشی ای که در صفحه کلید وجـود ندارند ولی با فشردن کلیدهای ترکیبی (( Shift + یک حرف اصلی موجود در صفحه کلید )) تایپ می شوند ، آموزش داده شـده است . علامت ة با فشردن کلیدهای « ظ + Shift » تایپ می شود . مثلا اگر شما می خواهید که علامت ؛ یا " را تایپ کنید ولی روش تایپ کردن آنها را نمی دانید ، پـس بشتابید و این مـقالـۀ مفید را تهیه کنید . 1 صفحه پی دی اف ...دریافت فایل
خوب دوستان چیت اولترا هوک هم واستون گزاشتم 

با دکمه های insert و delete آن و آف میشه.

منو داره و خودتون میتونید تنظیمش کنید.

فقط یه چیزی حواستون باشه اونم اینه که خیلی قدرتش نبرین بالا چون سرورا بن میکنه 

دانلود چیت 

فایل رمز ندارد !
حجم:1m
سلام
دیروز قکر میکردم چقدر موضوع دارم که دربارشون بنویسم.
اصلا مدتهای مدیدی هست که وعده میدم به خودم یا حتی اینجا مینویسم که درباره ی فلان موضوع خواهم نوشت اما....
اما هیچی...
حتی دیروز داشتم متن مورد نظرم رو توی ذهنم مرتب و ویرایش میکردم اما...
یهو توی همون دستم select all  کردم و  دکمه ی  delete  رو زدم و تمام...
بعد فکر کردم، خب چرا؟؟؟
چرا نمینویسی؟
اول گفتم حوصله ندارم!
بعد گفتم مخاطب ندارم!
بعدش گفتم بهانه و انگیزه ندارم!
و فکر کردم که در گذشته هم همه
Have you experienced those vacations that you’ll remember forever? They leave a sweet memory in our minds or a visible trace on our personality. We might think about them for days after our journey. Sometimes, traveling can shift our lifestyles. We want to organize Iran tours that will do all those things for you!On our tours to Iran, we’ll take you to all the essential places, hidden gems, and bring forth a diverse ray of activities that connect with your personality. However, we don’t think that’s enough. We want you to touch what’s under the skin of this land and feel the atmosphere with all your heart. Our Iran tours are intended to bring forward an experience so precious that you won’t have any other way to gain what you get from your Iran tour package. We want you to hear
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب آقای دکتر روحانی عزیز
مستندی است به نام
رقص بر روسی سیم خاردار
که به موضوع قاچاق خاک ایران به امارت میپردازد
و برنامه ای به نام شریان که به وضعیت بهداشتی و تغذیه وبیمارستان ها و نظام پزشکی و ... میپردازد ، اسراف ها و واردات غلات ی که جز زیان چیز دیگری ندارند
تمنا دارم پس از ملاحظه این دو مسائل مطرح شده را پیگیری فرمایید
هردو این برنامه ها از شبکه افق صدا و سیما در سالهای گذشته پخش ش
گوگل انبوهی از اطلاعات مربوط به کاربران مانند جست‌وجوهای صورت گرفته را جمع‌آوری و ذخیره می‌کند؛ اما چگونه می‌توان این اطلاعات را از حساب کاربری گوگل و مرورگر حذف نمود؟

داشتن تاریخچه‌ای از تمامی چیزهایی که در گوگل جست‌وجو کرده‌اید می‌تواند در موارد بسیاری مفید واقع شود و به شما در پیداکردن هرچه سریع‌تر اطلاعات دلخواه کمک کند. اما ممکن است گاهی کاربران از جمع‌آوری بیش از حد اطلاعات توسط موتورهای جست‌وجو رضایت نداشته و قصد پاک کرد
گوگل انبوهی از اطلاعات مربوط به کاربران مانند جست‌وجوهای صورت گرفته را جمع‌آوری و ذخیره می‌کند؛ اما چگونه می‌توان این اطلاعات را از حساب کاربری گوگل و مرورگر حذف نمود؟

داشتن تاریخچه‌ای از تمامی چیزهایی که در گوگل جست‌وجو کرده‌اید می‌تواند در موارد بسیاری مفید واقع شود و به شما در پیداکردن هرچه سریع‌تر اطلاعات دلخواه کمک کند. اما ممکن است گاهی کاربران از جمع‌آوری بیش از حد اطلاعات توسط موتورهای جست‌وجو رضایت نداشته و قصد پاک کرد
صوت: URL
خلاصه جلسه هفدهم:  علل مستقیم بیماری

موارد ابتلا و گناه و اجل که در جلسه قبل گفت شد علت اول (بین علت‌ها علل اول) غیر مستقیم ببوده و علل مستقیم نیست باید چیز دیگری (غذا و نوشیدنی و هوا و فضا و ژن و اختلاف طبایع و مواردی )باشد تا علت تحقق بیماری باشد و بدن بواسطه آن بیماری شود
گناه موجب می‌شود که ساعت بیولوژیکی بدن به هم بریزد
بیشتر صحبت در پزشکی در حول این علل مستقیم است
اولین علل مستقیم:  زیاد خوردن (اسراف در خوردن)

اصل اول طب اسلامی است 
 رسول خدا ص فمود چه زشت است فقر بعداز ثروتمندی وچه زشت از است گناه بعداز خواری و درویشی وزشت تر از ان کسی عبادت خدا کنو و سپس انرا واگذارد شرح زشتی فقر بعداز ثروتمندی یا از لحاظ  اسراف و تبذیرو بکار ماندن  و خرج کردنست وبا از لحاظ اینستکه انسان با وجود انکه ثروت  دارد مدتی با دست باز زندگی میکرده است نا گاه طریق بخل وخستپیش گیرد و چون فقرا زندگی کند و یا مقصود زشتی در نظر اهل  دنیاست اگر چه نزد خدا پسندبده باشد و تما زشتی گناه بعداز خواریو درو
Show address:
ip: show commands:
ip help ---> #Display ip commands and arguments
ip -4 a ---> #Only show TCP/IP IPv4
ip -6 a ---> #Only show TCP/IP IPv6
ip a list eth0 ---> #Only show eth0 interface
ip a show dev eth0 ---> #Only show eth0 interface
ip a show eth0 ---> #Only show eth0 interface
addr: Display IP Addresses and property information(abbreviation of address)
ip addr ---> #Show information for all addresses
ip addr help ---> #Display address commands and arguments
ip addr show dev eth0 ---> #Display information only for device
link: Manage and display the state of all network interfaces
ip link help ---> #Display link commands and arguments
ip link ls up ---> #Only show running interfaces
ip l
آموزش حذف اکانت تلگرام

اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما
The std_logic_vector type can be used for creating signal buses in VHDL. The std_logic is the most commonly used type in VHDL, and the std_logic_vector is the array version of it.
While the std_logic is great for modeling the value that can be carried by a single wire, it’s not very practical for implementing collections of wires going to or from components. The std_logic_vector is a composite type, which means that it’s a collection of subelements. Signals or variables of the std_logic_vector type can contain an arbitrary number of std_logic elements.
This blog post is part of the Basic VHDL Tutorials series.
The syntax for declaring std_logic_vector signals is:signal <name> : std_logic_vector(<lsb> to <msb>) := <initial_value>;orsignal <name> : std_logic
در این آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در ایلوستریتور میپردازیم.
در این مقاله از آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در نرم افزار ایلوستریتور می پردازیم و به صورت پروژه محور به طراحی یک کاراکتر روح خواهیم پرداخت. برای شروع کار، در پنجره new document یک آرت برد در ابعاد 900*1200 ایجاد میکنیم و آن را create میکنیم. برای ایجاد بک گراند کارمان از ابزار rectangle استفاده میکنیم و به طوری که آن را در کل آرت برد میکشیم یا اینکه میتوانیم ابزار را انتخاب کنیم و ر
اسلام دینی کامل است و برای همه جنبه‌های زندگی انسان حتی نوع تغذیه و آداب غذا خوردن رهنمود‌هایی دارد. در این مطلب شیوه زندگی سالم در اسلام درباره آداب غذا خوردن و آداب اسلامی تغذیه گردآوری شده است.

۱. میانه‌روی در خوردن غذا
میانه روی و رعایت اعتدال در خوردن غذا از اصول اولیه شیوه زندگی سالم در اسلام است. در همه جای قرآن اسراف و پرخوری امری ناپسند و نکوهیده معرفی شده است. حضرت علی (ع) در این باره فرموده اند: «کم خوردن نفس را گرامی‌تر و تندرست

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها